
Inschrijven voor Bacheloropleiding PThU
Voor bachelor inschrijvers geldt dat ze zich uiterlijk 1 mei moeten hebben aangemeld via Studielink voor de studie van keuze. Heb je je voor 1 mei via Studielink aangemeld, dan ontvang je een uitnodiging voor de matchingsactiviteit. Schrijf je je na 1 mei in, dan kunnen we je inschrijving weigeren. Deze regel is er om jou te stimuleren op tijd over je studiekeuze te denken en op die manier de juiste studie te kiezen.
Bachelor in Amsterdam
Wil je in Amsterdam gaan studeren? Meld je vóór 1 mei aan via Studielink. Kies bij 'Onderwijsinstelling' voor 'Protestantse Theologische Universiteit'. Als je je inschrijft via de PThU, regelen wij automatisch je inschrijving bij de Vrije Universiteit. Je bent dan bij beide instellingen ingeschreven.
Bachelor in Groningen
Wil je in Groningen gaan studeren? Meld je dan voor 1 mei aan bij de Rijksuniversiteit Groningen. Je hoeft dan nog niet aan te geven dat je ook het PThU-traject wilt gaan volgen. Aanmelding daarvoor doe je in een later stadium. Bekijk meer informatie op de site van de RUG.
Wil je weten hoe Studielink werkt?
Je kunt met je vragen over de werking van Studielink terecht bij Bureau Studentenzaken van de PThU.